info@onsabilgisayar.com +90 (216) 446 03 13 | +90 541 276 09 82 |

Satış

Türkiye uygulama yazılımları pazarı lideri Logo, küresel rekabeti hedefleyen KOBİ’ler için işletmelerinin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun iş çözümlerini üretmektedir. İşlerini yenilemek isteyen girişimciler pratik ve kolay kullanımlı Logo KOBİ Çözümleri ile profesyonel hayatta sağlam adımlar atarken, sağladığı yüksek performans ile de KOBİ'lerin katma değerini ve verimliliğini artırmaktadır.

Geliştirilebilir modüler yapısı sayesinde işletmelerin büyümelerine uygun bir ortam sunan Logo KOBİ Çözümleri, düşük sahip olma maliyetleri ile farklı ölçekteki KOBİ’leri hedeflemektedir. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerdeki temel iş süreçlerini verimli şekilde yöneten Logo KOBİ Çözümleri; özellikle İnşaat, Ticaret, Tekstil, Maden-Metal ve Gıda sektörleri ağırlıklı olmak üzere pek çok lider firmanın süreçlerini hızlandırarak, büyüme sürecinde ihtiyaç duydukları çevikliği sağlar.

Logo Kobi Çözümleri, hızlanan satış yönetimi, malzeme ve tedarik yönetim süreçleri ile müşteri taleplerine daha hızlı cevap verebilme, müşteri bilgilerini saklayabilme ve yönetebilme, finansal süreçlerde uluslararası standartlara uyum ve İnsan Kaynakları yönetimi gibi süreçlerin uçtan uca entegre bir yapıda yürütülmesi sayesinde hataları minimuma indirirken, veri bütünlüğünü güçlendirerek KOBİ’lerin kurumsal gelişimlerini hızlandırır.

 

Logo ürünlerine ait ürün ve hizmet fiyat listeleri 5 Şubat 2018 tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde güncellenmiştir. Bu tarihten itibaren gelen siparişler, yeni fiyatlar üzerinden işleme alınacaktır. 

 

 

KOBİ Ürünleri Fiyat Listesi   Tiger 3 Fiyat Listesi   Tiger 3 Enterprise Fiyat Listesi   Tiger Wings Fiyat Listesi
             
İnsan Kaynakları Fiyat Listesi   İş Analitiği Fiyat Listesi   CRM Çözümleri Fiyat Listesi   Tedarik Zinciri Fiyat Listesi
             
Diva POS Fiyat Listesi   Diva SERVICE Fiyat Listesi   Diva SHOP Fiyat Listesi   Diva CHANNEL Fiyat Listesi
       
Dikey Çözümler Fiyat Listesi Uyarlama Araçları Fiyat Listesi Logo Hizmet Fiyat Listesi e-Logo Hizmet Fiyat Listesi