info@onsabilgisayar.com +90 (216) 446 03 13 | +90 541 276 09 82 |

Satış

Şirket içinde yada dışında olsun tüm Pc leri canlı olarak izleyebilirsiniz; bilgi almak için 0533 652 70 41 arayın.


SmartRuling yönetim ekranında şirketinizdeki veya şirket dışındaki tüm pc lerinizi aynı ekranda kolay ve anlaşılır bir şekilde görmeniz ve yönetmeniz mümkündür. Eşsiz tasarımı sayesinde pc ler ile ilgili tüm detay bilgilere, kullanım raporlarına, canlı görüntü izlemelerine kolaylıkla aynı pencereden ulaşabiliyorsunuz.


Web tabanlı arayüzü sayesinde bu yönetim ekranına dilediğiniz cihazdan (Cep Telefonu, Tablet, Laptop veya masa üstü Pc) erişebilirsiniz.


Seçtiğiniz bir bilgisayarın anlık veya eski görüntülerini izlemek istediğinizde tam ekran izleme modundan faydalanırsınız. Bu ekranda bilgisayara ait görüntüler en ince detayları ile size sunulur.


Eğer izlediğiniz bilgisayar açık ve çalışır durumda ise görüntüler anlık canlı olarak gelecektir. Eğer bilgisayar kapalı ise en sn kapandığı son 24 saatlik görüntü SmartRuling cloud sunucularından size aktarılacaktır. Bu özellik dünyada ilk ve tek olarak sadece SmartRuling yazılımında bulunmaktadır.

 

 

Diğer tüm özelliklerde olduğu gibi bu özelliğide dilediğiniz cihazdan (Cep Telefonu, Tablet, Laptop veya masa üstü Pc) erişebilirsiniz.


Bu özellik sayesinde her bir pc ye ait detaylı raporların olduğu, yada bir bilgisayara bir kısıtlama uygulamak istediğinizde size yardımcı olacak kısa yol menülerini içerir.


Dilediğiniz bir pc nin internet erişimine veya bilgisayar kullanımına saatlik yada günlük bir takım kısıtlamaları uygulayabilirsiniz.


Diğer tüm özelliklerde olduğu gibi bu özelliğide dilediğiniz cihazdan (Cep Telefonu, Tablet, Laptop veya masa üstü Pc) erişebilirsiniz.

 

SmartRuling bilgisayar, cep telefonu ve tabletten Personel izleme, takip ve kontrol etmek için lütfen Demo ürünümüzü 15 gün deneyin. SmartRuling Demoyu indirmek için tıklayın.

 

en iyi bilgisayar takip programı, uzaktan bilgisayar izleme programıbilgisayar takip programı full türkçe, bilgisayar izleme programı full