s
info@onsabilgisayar.com | +90 541 276 09 82 | +90 (216) 446 03 13 | DESTEK TALEP OLUŞTUR |

Hakkımızda

Onsa Bilgisayar Hizmetleri Tic. San. ve Tic. Ltd. Şti. 15 yılı aşan sektör deneyimi ile kurulmuş bir teknoloji şirketidir.


Firmaların sunucu, kişisel bilgisayar, çevre birimleri, ağ sistemleri, işletim sistemleri, ofis yazılımları, anti-virus yazılımları, ticari yazılımlar, güvenlik çözümleri, internet çözümleri, yapısal kablolama, ups sistemi gibi sistemler olmak üzere komple anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.


Onsa Bilgisayar, müşterilerinin ihtiyaçlarını iyi tespit edip, bu ihtiyaçlara en uygun, en uzun süreli ve en sorunsuz çalışabilecek sistemleri, iş ortağı olduğu dünya markalarının ürünlerini kullanarak genç, dinamik ve eğitimli takım üyeleriyle, profesyonel yaklaşım ve sorumluluk bilinci ile entegre etmektedir.

 

Onsa Bilgisayar, üstlenmiş olduğu görevlerde, ayrıntılarda kaybolmayan ancak ayrıntıların da önemli olduğunun farkında olan bir yaklaşım sergilemektedir. Sürekli gelişim ve ilerlemeyi, ilerlemek için de çalışanların sürekli eğitilmesini, şirketimizin temel politikası olarak benimsemiştir.

Onsa Bilgisayar, Müşterilerimizle Yıllık Bakım Anlaşmaları yaparak teknoloji danışmanlığını üstlenmiştir. Bakım süreçlerinde Sistem performans kontrolleri, Yedekleme ile ilgili özverili çalışmaları, Logo, Dia Muhasebe yazılımları çözümleri ve sorun çıkartacak problemleri anında çözüme ulaştırmayı hedefler. 

 Firmanıza özel çözümler üreten, kaliteli ve güvenilir hizmet sunan, destek ve danışmanlık ekibimizle hizmetinizdeyiz…

 

Bilgisayarınız Arızalandığında Dert Etmeyin ! Acil Yerinde Servis Hizmetimiz Sayesinde İstanbul İçi Bütün Bölgelere Gezici Servis Ekibimiz Hizmetinizde.

SERVİS HİZMETLERİMİZ

Bilgisayar Tamiri

Notebook Bilgisayar Servisi

Anakart Tamiri

Veri Kurtarma

Tablet Tamiri

Yazıcı Tamiri

Kartuş Dolumu

Toner Dolumu

Network Kurulumu

Apple Ürünleri Tamiri

Mail Kurulumu

Yeni Bilgisayar Kurulumu

İşletim Sistemi Kurulumu (Format)

Şirketlere Periyodik Bakım

Virus ve Casus Yazılımlar

Uzaktan Yardım Hizmeti

Güvenlik Sistemleri

Web Tasarım Hizmetleri

Hosting ve Domain Hizmeti

Server Hizmetleri

Bilgisayar Servisi