s
info@onsabilgisayar.com | +90 541 276 09 82 | +90 (216) 446 03 13 | DESTEK TALEP OLUŞTUR |

Servis

Monitör Tamiri;
Tamir Bakım, uzman teknisyen kadrosu ile her model ve marka monitörlerinize hızlı ve güvenli çözümler üretir. Monitörlerinizi adresinizden alıyor üç iş günü içersinde adresinize teslim ediyoruz. Onardığımız mönitörlerinize garanti veriyoruz.

 

Geçici Ürün Temini;
Onarıma alınan ekranların yerine isteğe bağlı olarak monitör servise alındığı anda veya ender olarak rastlansada onarım süresini aşabilecek durumlarda geçici ürün temini sağlayarak hem müşterilerinin rekabet gücünü, hemde verimliliğini en üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir.

 

HDD Tamiri; 
Bilgisayarınızın Hard Diskinizin, veri depolama alanlarında çeşitli nedenlerle çalışamaz duruma gelmiş, silinmiş, bozulmuş, kaybolmuş ve ulaşılamayan datalara ulaşıp data güvenliğini profesyonel yöntemlerle en az kayıpla sağlayabiliriz.

 

MB Tamiri;
Tüm bilgisayar anakartlarının power, chipset, bios v.b. sorunlarının giderilmesi ve onarımlarını uzman kadromuz sizler için hallediyor. Arıza Tespit için ücret talep etmiyoruz. Anakartınızdaki sorunları üç iş günü içersinde garantili onarıyoruz

 

Ups Tamiri;
Hayati önem taşıyan sistemlerinizi ayakta tutan UPS 'lerin tam performansta çalışabilmesi ve oluşabilecek problemlerin önceden tespit edilerek giderilmesi, bu sayede sorunsuz bir işleyişin sağlanması için bakım yapılması gereklidir. UPS bakım ve onarım işlemlerinizi iş gücünüzü düşürmeden çözüyoruz.