DİA Yazılım , KOBİ’lerin iş süreçlerini verimli hale getirmelerini ve maliyetlerini düşürmelerini amaçlayan birçok özelliği ile öne çıkmaktadır. Şirketin sağladığı hizmetler ve modüller arasında stok-depo takibi, talep-teklif-sipariş yönetimi, finans yönetimi, banka-kasa-çek senet takibi, resmi muhasebe, personel, üretim, servis hizmet yönetimi, otel programı ve daha birçok özellik yer almaktadır.


DİA Yazılım AŞ, tamamen özelleştirilebilir bir altyapı üzerinde çalışmaktadır ve bulut teknolojisi ile desteklenmektedir. SaaS (Software as a Service) modeliyle pazarlanan yazılım, KOBİ’lerin maliyetlerini düşürerek verimliliklerini arttırmaktadır. Şirket ayrıca, TÜBİTAK ve Avrupa Birliği destekli uluslararası Ar-Ge projelerinde yer alarak sürekli Ar-Ge yeteneğini geliştirmekte ve yeni ürünler geliştirmektedir.


DİA Yazılım AŞ, turizm ve sağlık sektörlerine internet üzerinden çalışan, bilimsel çalışmalar için merkezi bilgi bankası ve takip sistemleri projelendirerek hizmet sunmaktadır. Ayrıca Amerikan ilaç firması Abbott’un desteği ile Romatoloji, Neonatoloji ve Çocuk Kardiyoloji bölümlerine çalışmalar yapılmıştır.


Şirket, alanında uzman yazılımcılar tarafından geliştirilen ve her geçen gün yenilenen modülleri ile daha kullanışlı hale gelen DİA ile işletmelerin tüm ihtiyaçlarını tek bir sistem üzerinden giderebilmelerini sağlamaktadır. DİA, KOBİ’lerin iş süreçlerini kontrol ve takip etmelerini sağlayarak, işletmelerin verimliliğini ve karlılığını arttırmakta ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmaktadır.


DİA Yazılım AŞ, KOBİ’lerin iş süreçlerini modern ve güvenli bir şekilde yönetmelerine olanak sağlayan, kullanımı kolay ve özelleştirilebilir bir yazılım sunmaktadır. Şirket, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sektörde öncü bir konumda bulunmaktadır.


0

Cool Number

0

Cool Number

0

Cool Number

0

Cool Number