İş Süreçleri Yönetimi

Hangi sektörde olursanız olun ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Netoloji E-Flow BPM, her türlü ölçekli işletmeler için özel olarak tasarlandı. Netoloji E-Flow BPM uygulaması; finans, satış, müşteri ilişkileri, insan kaynakları, satınalma ve operasyon da dahil olmak üzere tüm iş süreçlerinizi yönetmeniz için tek ve uygun fiyatlı bir çözümdür.Sadece Netoloji iş ortakları aracılığıyla satılan bu çözüm, baştan sona tüm operasyonlarınızı sadeleştirmenize, eksiksiz bilgilere anında erişim sağlamanıza ve kârlı büyümeyi hızlandırmanıza yardımcı oluyor.

İşletmenizi bugün, yarın ve gelecekte destekleyin.

Bulut

Artık aylık bir lisans ücreti karşılığında E-Flow BPM Cloud’u uygulamaya geçirebilirsiniz. Böylece, işletmeniz büyüdüğünde, E-Flow BPM çözümü de sizinle birlikte büyüyecektir.

Yerleşik

E-Flow BPM çözümünü ofisinizde yerleşik olarak uygulamaya almak da isteyebilirsiniz. İşletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak uygulamaya ortamları sunuyoruz.

Mobil

E-Flow BPM Mobil ile işletmenizi hareket halindeyken de yönetin ve tüm ekibinizi mobil hale getirin. Böylece, herhangi bir mobil cihazdan, her zaman ve her yerden erişilebilir olabilir ve işinizi kontrol edebilir hale gelebilirsiniz.

Güvenli, Kolay, Sınırsız

Mobil olduğunuzda işlerinizi daha hızlı yönetebilirsiniz.
Ofis dışında süreçleriniz durmasın! Hareket halinde olmanız, işinizdeki başarınızı engellemesin.

  • E-Flow BPM Mobil ile hızla, mobil uygulamalar oluşturun.
  • İşletmenizde Android mi kullanıyorsunuz? Yoksa IOS mu ? Bırakın bunu E-Flow düşünsün. Siz sadece sürecinizi tasarlayın ve arkanıza yaslanın.
  • Web ve mobil cihazlar arasında anında etkileşim sağlayın.
  • Tüm uygulamalar ve tüm kullanıcılar için kodlama yok. İhtiyacınız olan sadece sezgisel arayüze sahip E-Flow Tasarımcı Arayüzü.

Fark yaratan özellikler

Hızlı. Akıllı.

Sürükle ve bırak teknolojisi

Sezgisel tasarım arayüzü sayesinde sürükle ve bırak yöntemi ile tüm iş süreçlerinizi özgürce ve daha hızlı tasarlayabilirsiniz. Üstelik ERP, CRM, DMS sistemleri ile entegre!

Maliyetleri Azaltın

E-Flow ile kodlama bilgisi gerektirmeden daha az kaynak ile daha fazla süreç geliştirebilirsiniz. E-Flow,

sadece BT ekibi için değil kuruluştaki herkesin daha üretken olmasını sağlayabilir. Bu sayede maliyetlerinizi minimuma indirmiş olursunuz.

Yüksek Verimlilik

E-Flow ile, daha fazla iş sürecini daha kısa sürede oluşturulmasına olanak sağlar. Kurumunuza ait iş süreçlerinizi günler hatta saatler içinde hazırlayabilirsiniz. E-Flow ile zaman artık engel değil!