Bilgisayarınızın çevre birimi sorununa en iyi, en uygun maliyetli çözümler bulmak için çok çalışıyoruz.

ONSA Bilgisayar Hizmetleri Tic. San. ve Tic. Ltd. Şti. Tuzla‘da 18 yılı aşan sektör deneyimi ile kurulmuş bir teknoloji şirketidir. “Tuzla Bilgisayar” olarakta anılan firmamız, Firmaların sunucu, kişisel bilgisayar, çevre birimleri, ağ sistemleri, işletim sistemleri, ofis yazılımları, anti-virus yazılımları, ticari yazılımlar, güvenlik çözümleri, internet çözümleri, yapısal kablolama, UPS sistemi gibi sistemler olmak üzere komple anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

Neler Yapıyoruz?

Bilgisayar ve internet teknolojileri ile ilgili her alanda hizmet veren şirketimizin sunduğu genel hizmetler şöyle:

 1. Proje
 2. Sunucu Satışı, Servisi ve Kurulumu
 3. Bilgisayar Satışı, Servisi ve Kurulumu
 4. Orijinal ve Muadil Toner satışı
 5. Yerel Ağ Kurulumu
 6. Veri Yedekleme ve Kurtarma
 7. Ağ Güvenlik Hizmetleri Satışı ve Servisi
 8. Hosting ve Domain Satışı ve Servisi
 9. Kurumsal Mail Kurulumu 
 10. Web Tasarım (Özel Kodlama, WordPress)
 11. Güvenlik Kamera Sistemleri Satışı ve Servisi 
 12. Ticari Yazılım (Dia Yazılım, Logo Yazılım, Flow Çözümleri) Satışı ve servisi

Bunlara ek olarak, bireysel kullanıcılar için hizmetler de sunan Onsa Bilgisayar Hizmetleri olarak; yeni alınan bilgisayarların kurulumu, uzaktan bilgisayar yardımı gibi çalışmalar da yapıyoruz.

Tüm bilgisayar markaları için bakım ve onarım hizmetleri sunduğumuz gibi, donanımsal alanda yaşadığınız diğer sorunlara da hızlı bir şekilde çözüm getiriyoruz. Network ağları, web barındırma hizmetleri ve e-mail yapılandırması ile ilgili tüm hizmetleri sunan şirketimiz, kurumsal yapınızın güçlenmesine her aşamada destek oluyor.

 

Hızlı, Güvenilir, Garantili

2003 yılından bu yana kurumsal yapıda hizmet veren Onsa Bilgisayar Hizmetleri ; her biri alanında uzmanlaşmış ekip üyeleri, müşteri memnuniyetine öncelik veren anlayışı ve gelişmiş alt yapısı ile iş dünyasındaki büyümenize katkıda bulunuyor. Garantili çözümler ile hizmet sonrasında sorun yaşanmasının önüne geçen şirketimiz; hızlı servis olanakları ile teknik problemler nedeniyle zaman kaybetmenizi de önlüyor. 

 

Şirketinize Değer Katıyoruz

İnternet kullanımı her işletme için gerekli bir hale geldiği gibi; yapılandırma aşamasını başarılı bir şekilde gerçekleşmiş olan firmalar, daha fazla kullanıcıya daha kısa sürede ulaşıyor. Bu doğrultuda hedef kitleye yönelik çalışmalar yapan ve şirketlerin amaçları doğrultusunda alt yapılarını güçlendiren Onsa Bilgisayar Hizmetleri olarak, teknik anlamdaki tüm hizmetleri en hızlı şekilde sunuyoruz. 

 

 

Öncelikli Hedefimiz Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran hizmet anlayışımızla; ihtiyaçlarınıza ekonomik servis fiyatları, hızlı ve güvenilir çözümler ve garantili servis ile cevap veriyoruz. Teknik anlamda yaşadığınız sorunlara karşı, uzman personellerimiz ile çözüm sunduğumuz gibi, donanımsal sorunlara kaliteli ekipmanlar ve profesyonel servis ile cevap veriyoruz.