Onsa Bilgisayar Hizmetleri (Tuzla Bilgisayar), müşterilerin telefonla bize ulaşmasıyla başlayan bilgisayar servis hizmeti sunmaktadır. Sorunu doğru bir şekilde algılamak ve doğru çözüm yollarını bulmak için ekiplerimiz titizlikle çalışır. Sorunu hemen tanımladıktan sonra, müşterilerimizi bekletmeden Tuzla bilgisayar servisi yetkililerimizle buluştururuz, çünkü lokasyon temelli hizmet veriyoruz. Gerekli tüm servis işlemleri yapıldıktan sonra, müşterinin isteğine bağlı olarak bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştirme imkanına sahibiz. Ayrıca, performans iyileştirme sürecini de talep edebilirsiniz.

İlçe sınırı olmaksızın tüm alanda bilgisayar servisi çalışmalarını yürüten ekibimiz, Tuzla’ya bağlı olan; Aydıntepe, İçmeler, Orhanlı, Şifa, Fatih, Mimar Sinan, Evliya Çelebi, Aydınlı ve diğer tüm semtlerdeki müşterilere ulaşmaktadır. Bilgisayar ve diğer cihazlarınız için teknik destek hizmeti ile ilgili bilgi almak ve sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için +90216 446 03 13 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Marka ve model ayrımı yapmadan masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri gibi bilgisayar servisi hizmetlerimiz, uzman personellerimiz tarafından minimum masraf ve maksimum fayda prensibi ile sunulmaktadır. Siz de deneyimli ve müşteri odaklı ekibimizle problemlerinizi bize aktarın, çözümü birlikte üretip uygulayalım. Onsa Bilgisayar Hizmetleri (Tuzla Bilgisayar) olarak, müşterilerimize en iyi ve güvenilir hizmeti sunmak için çaba gösteriyoruz ve her zaman memnuniyetlerini ön planda tutuyoruz.