Onsa Bilgisayar Hizmetleri, bilgisayar servis hizmeti müşterinin bizlere telefon ile ulaşmasının akabinde başlamaktadır. Sorunu doğru algılamak ve doğru çözüm yolunu bulmak adına ekiplerimiz titizlikle çalışmaktadır. Problemi tanımladıktan hemen sonra, lokasyon temelli hizmet verdiğimizden ötürü sizleri bekletmeden Tuzla bilgisayar servisi yetkililerimiz ile buluşturuyoruz. Gerekli tüm servis işlemleri yapılıp, sorun ortadan kalktıktan sonra müşterinin isteğine bağlı olarak bakım ve onarım çalışması yapabilmekteyiz. Performans iyileştirme sürecini de talep edebilirsiniz.

İlçe sınırı olmaksızın tüm alanda bilgisayar servisi çalışmalarını yürüten ekibimiz, Tuzla’ya bağlı olan; Aydıntepe, İçmeler, Orhanlı, Şifa, Fatih, Mimar Sinan, Evliya Çelebi, Aydınlı ve diğer tüm semtlerde tüketiciye ulaşmaktadır. Bilgisayar ve diğer cihazlarınız için teknik destek hizmeti ile alakalı bilgi almak ve sorununuzu çözüme kavuşturmak için 0216 446 03 13 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Marka ve model ayırt etmeksizin masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamiri ve bilgisayar servisi hizmetlerimiz dâhilinde, uzman personellerimiz tarafından minimum masraf, maksimum fayda prensibi ile çalışmaktayız. Siz de deneyimli ve müşteri odaklı ekibimiz ile problemlerinizi bizlere aktarın, çözümünü beraber üretip uygulayalım.