Bilgisayar ve internet alanlarında hemen her konuda teknik destek hizmeti veren Onsa Bilgisayar Hizmetleri, kurumsal ve bireysel müşterilere uzun vadede etkili sonuçlar sunmaktadır.
Kartal bilgisayar teknik servisine 0216 446 03 13 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan kurumumuz, İstanbul’da her lokasyonda sizlere kaliteli hizmet vermek için tüm ekipleri ile çalışmaktadır.

Kartal’da bulunan mahalleler ve semtler bazında iletişim ağı yaygın olan Onsa Bilgisayar Hizmetleri; Cevizli’den Atalar’a, Yakacık’tan Topselvi’ye, Soğanlık’tan Uğur Mumcu’ya kadar genişleyen hizmet yelpazemiz ile çalışmaktayız.


Masaüstü bilgisayar, notebook, tablet, yazıcı tamirleri ve diğer tüm teknik destek başlıklarında çalışan ekibimiz, ilçe ve semt ayırmaksızın sizleri karşılıyor. Yaşanan problemi sizlere en uygun fiyat, en kaliteli hizmet önderliğinde çözüme kavuşturan Onsa Bilgisayar Hizmetleri, çözüme en kısa yoldan ulaşmayı hedeflemektedir. Zaman ve para tasarrufu sağlayarak etkili sonuçlar almak için teknik destek telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.