İletişim bilgileri

Merkez : Yayla Mahallesi, Irmak Sokak, No:4D TUZLA / İSTANBUL

Teslimat : Yayla Mahallesi, Irmak Sokak, No:4D TUZLA / İSTANBUL

Ziyarete hoş geldiniz.
Yorumlar
İlayda Durmaz
İlayda Durmaz
28/05/2024
HIZLI SERVİS
Refik Ergin
Refik Ergin
03/05/2024
Hızlı çözüm ve güvenilir firma 15 yıldan fazladır çalışıyoruz.
İlyas YILDIRIM
İlyas YILDIRIM
18/04/2024
Merhaba! Onsa Bilgisayar’dan bilgisayar, yazıcı, çevrebirim ürünleri ve Dia yazılım programı satın aldım ve hepsinden çok memnun kaldım. Onsa Bilgisayar’ı seçmemin birkaç sebebi vardı: Geniş ürün yelpazesi: İhtiyacım olan her şeyi tek bir yerden bulabildim. Rekabetçi fiyatlar: Ürünleri piyasadaki diğer firmalara kıyasla daha uygun fiyatlara buldum. Mükemmel müşteri hizmeti: Her zaman yardımcı ve bilgili oldunuz. Sorularımı sabırla cevapladınız ve bana en uygun ürünleri seçmeme yardımcı oldunuz. Hızlı ve güvenilir teslimat: Ürünlerim çok hızlı bir şekilde teslim edildi ve sağlam bir şekilde paketlenmişlerdi. Dia yazılım programı da çok kullanışlı ve pratik. Özellikle özelliğini çok beğendim. Genel olarak, Onsa Bilgisayar’dan aldığım deneyimden çok memnun kaldım. Bilişim hizmeti, bilgisayar, yazıcı, çevrebirim ürünleri ve yazılım programı ihtiyacı olan herkese Onsa Bilgisayar’ı kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler!
Cem Kütük (CK)
Cem Kütük (CK)
19/02/2024
Onsa uzun zamandır çalıştığımız bir firma, uzmanlık alanları olan dijital dönüşüm tarafında firmamızı River platformu ile tamamen dijitale taşıdık. Bizim için değerli ve çalışkan bir ekiptir.
Nihan Özdemir
Nihan Özdemir
02/02/2024
Onur Bey’in muhteşem desteğinden dolayı kendisine minnettarım sağ ol var ol
Fatih Kinsiz
Fatih Kinsiz
01/02/2024
HIZLI ŞEKİLDE DESTEK ALABİLİYORUZ , UZAKTAN ERİŞİMLE TÜM SORUNLARI HALLEDİYORLAR.
Aytekin demir
Aytekin demir
01/02/2024
Hızlı ve çözüm odaklı çalışıyorlar. Laptopumun sesi çıkmıyordu. Hemen çözdüler.
hakan bulan
hakan bulan
31/01/2024
her sorunumuza anında destek veriliyor, uzaktan yada yerinde servis ile işlerimizi hızlıca çözüyorlar. teşekkürler tuzla bilgisayar.