Onsa Bilgisayar Hizmetleri (Tuzla Bilgisayar), bilgisayar ve internet alanlarında geniş bir yelpazede teknik destek hizmeti sunmaktadır. Hem kurumsal müşterilere hem de bireysel kullanıcılara, uzun vadeli etkili sonuçlar sunmayı hedefler. İstanbul’daki her lokasyonda kaliteli hizmet sunmak amacıyla tüm ekipleriyle çalışan kurumumuz, müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutar.

Kartal’da bulunan mahalleler ve semtler başta olmak üzere, iletişim ağımız geniş ve etkin bir şekilde çalışır. Pendik’ten Kurtköy, Kaynarca, Güzelyalı, Yenişehir, Dumlupınar, Kavakpınar’a kadar geniş bir hizmet yelpazesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Masaüstü bilgisayar, notebook, tablet, yazıcı tamirleri ve diğer tüm teknik destek başlıklarında uzman ekibimiz, ilçe ve semt ayrımı yapmadan sizleri karşılar. Yaşadığınız her türlü problemi, en uygun fiyatlarla ve yüksek kalitede çözüme kavuşturmak için buradayız. Onsa Bilgisayar Hizmetleri (Tuzla Bilgisayar) olarak, çözüme en kısa yoldan ulaşmayı hedefleyerek zaman ve para tasarrufu sağlamak, sizlere etkili sonuçlar sunmak için çalışıyoruz. Teknik destek telefon numaramızdan +90216 446 03 13  bize ulaşarak, sorunlarınızı güvenle çözebilirsiniz.

Kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutma prensipleriyle Onsa Bilgisayar Hizmetleri(Tuzla Bilgisayar) , bilgisayar ve internet dünyasında ihtiyacınız olan tüm teknik destek hizmetlerini sizlere sunmaktan gurur duyar. Müşterilerimizin güvenini kazanarak, her zaman en iyi çözümleri sunmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.