Yerinde bilgisayar servisi alanında teknik altyapısı ile sahada çalışan ekiplerimiz, yaşadığınız tüm problemler için çözüm üretmek adına sahada görev başındalar. İstanbul Pendik ilçesinde ikamet ediyorsanız, her mahalle ve semte ulaşan teknik servis ağımız ile sorunsuzca problemleri sizler için çözüyoruz.

Pendik’te; Kurtköy, Kaynarca, Güzelyalı, Yenişehir, Dumlupınar, Kavakpınar ve diğer tüm lokasyonlarına tek bir telefon ile hizmet veriyoruz. Bizlere 0216 446 03 13 numaralı telefondan ulaşabilir, sorununuzu yetkili kişiye aktararak en kısa zamanda çözümü beklemeye başlayabilirsiniz.


Marka ve model fark etmeksizin tüm onarım ve tamir işlerinizi yerine getirmekteyiz. Her türlü gizli hatanın ortaya çıkarılarak sürecin sorunsuz tamamlanması için a’dan z’ye titizlikle çalışmaktayız. Deneme çalışmalarımızı gerçekleştirdikten sonra herhangi bir sorunun kalmadığına emin olduktan sonra müşteri memnuniyeti politikasını izleyen ekibimiz, verilen hizmet sonrası en uygun fiyat politikasını oluşturarak başarılı ve tatmin edici şekilde çözüm sunmaktadır.


Garantisiz şekilde hizmet veren bilgisayar teknik servisleri, bir süre sonra sorun tekrarladığında tüketiciyi zor durumda bırakmaktadır. Pendik bilgisayar teknik servisi ekibi olarak, mağdur olmamanız açısından tüm süreci titizlikle çalışarak sonlandırmaktayız. Bu kapsamda sizler de Onsa Bilgisayar Hizmetlerinin garanti kapsamında hizmet veren, deneyimli, kaliteli, en uygun ücret politikasına sahip saha ekipleri ile iletişime geçebilirsiniz.